devi344

Jaká vysvědčení se píší na přihlášky SŠ

Jsem v 7. ročníku

Nejlepší odpověď
annas

Okopírovala jsem vysvětlení, které je uvedené na přihlášce

Druhou stranu přihlášky vyplňte spolu s třídním učitelem, píší se sem předměty a známky za celý osmý ročník a pololetí devátého ročníku. (u žáků odcházejících dříve celý 7.ročník a pololetí osmého, u žáků z 5 tříd celý 4. ročník a pololetí pátého).

http://archive-cz.com/cz/z/zs­sutka.cz/2012-07-20_169289_2/Ak­ce_%C5%A1koly_Z%C3%A1kl­adn%C3%AD_%C5%­A1kola_Praha_8_Na_%C5%­A0utce_28/

Další odpovědi
Bedy

8. ročník obě pololetí a z 9. ročníku 1. pololetí.
Jinak řada SŠ dává i určitou váhu různým účastem na olympiádách apod.