Mishiii

Ukončila jsem tříleté studium zakončené výučním listem a chtěla bych se hlásit na jinou školu jak na to?

Jsem již vyučená a ráda bych si udělala jinou školu v jiném oboru jen nevím za kým jít s vysvědčením z 9.třídy aby mi ho potvrdili a jestli vůbec lze jít na školu kam jdou žáci z 9.třídy když já už mám za sebou střední..

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ve velké většině případů se po vyučení chodí na 2 leté nástavby, ale jejich kvalita je diskutabilní.

přehled škol je na webu http://www.in­foabsolvent.cz

Další odpovědi
WeeBear

Zajdeš si pro přihlášku ke studiu na magistrát, či úřad u vás, který se tím zabývá a pak máš stejný postup, přihlášku vyplníš a pošleš na Tebou zvolenou školu. 🙂

BELA81

Určitě by bylo dobré najít si e-mailovou adresu krajského odboru školství a napsat co tě zajímá.Já jsem napsala a odpověděli mi.