Jamajka

Jakým písmem se vyplňuje přihláška na střední školu?

Záleží na tom, jakým druhem písma budu vyplňovat přihlášku ke studiu na střední? Podle mých rodičů to nutně musí být velké tiskací písmo – je to pravda?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Vyplň to hlavně čitelně a správně. Pokud to na přihlášce nemají přímo napsané, tak velikost písma není důležitá.

Další odpovědi
annas

Pokud není na přihlášce uvedené Vyplňte hůlkovým písmen, tak na tom nezáleží. Bohužel, důležité je, jak píšete čitelně.

Jméno a příjmení a adresa by měly být čitelné, proto bych volila raději hůlkové (tiskací) písmo, které se lépe čte a nezamění se snadno jednotlivá podobná písmenka.