General

Mám šanci se dostat na střední školu?

Čus, chodim do 8. třídy ZŠ, celkem by mě zajímalo jestli mam šanci dostat se na střední školu. Dejme tomu s 5 čtyřkama a zbytek průměr 2–3, kdybych to vytáhnul v devítce 1. pol. na 1–2ky?

Dejme tomu http://www.spscv­.cz/index.php?sec=sko­ly&pg=sps&sub­pg=prijimacky, nikde nepíšou nic o vysvědčení z 8čky, takže by to mělo stačit?

Nejlepší odpověď
annas

Na to ti odpoví jen ředitel školy. Záleží na mnoha okolnostech, které neznáme, počtu přihlášených žáků, zda budou přijímací zkoušky atd.

Na přihlášku na střední školu se uvádějí známky z 8. třídy a také z 1. pololetí 9. třídy. Pořád máš ještě šanci se zlepšit, ale 5 čtyřek, to musíš hodně zabrat…

Další odpovědi
cubulka

Hele dnešní základka.
No ani nemluvit.
Musíš být, ale průměrný.
Jinak, že ti to nejde na ZŠ neznamená to, že ti to nepude na SŠ.
Každá škola je jiná až na učitele ty jsou snad všichni tvrdohlavííí!!!
Ale jo máš šanci.
Jen si věř.
Jinak skončíš jako moje máma...........