anonym789148

lze přestoupit na jinou střední školu před začátkem 1. ročníku?

zdravím, potrebuju nutne radu. za 14 dni jdu na stredni. prvni skolu jsem si dala chemickou a druhou zdravotni, na zdravku jsem se dostala, ale na chemickou ne. dala jsem odvolani a vyslo to takze mam jit na chemickou, jenze mi ted doslo ze vse bude lepsi na zdravce, dojizdeni, krouzky, vysoka, studium. nevim co mam delat, obedy a adaptak jsou zaplaceny. prosim radu!

Odpovědi
Drap

Nikdo tě neznáme, v tomto si budeš muset rozhodnout sama

elkon

Když ti to došlo, tak není co řešit. A máš jistě rodiče. tak to s nimi prober. My tě neznáme, takže dotaz zde, nemá smysl.

Filip84

A s čím chceš poradit?

Samozřejmě, že to možné je, proč by to nebylo možné. Studium začínáš stejně až nástupem a studium lze kdykoli ukončit na vlastní žádost, takže možné to je.

Čemu ale nerozumím je to, jak se na tu zdr.školu dostaneš, když je do začátku 14 dnů, a když Tě na ní nevzali. „Adaptak“ nevím, co je, peníze za obědy Ti vrátí, když je odhlásíš.

Opravdu nerozumím, v čem je problém.

cappuccino

Nejvetsi problem je to, ze ty sama nevis, co chces! Jsou to dost rozdilne skoly sama bys mela vedet, co te bavi a co bys chtela v zivote delat? Nekdy se vyplati jit i cestou hrbolatou, ale dosahnout sveho vysneneho cile.
Takze poradit ti tady nemuze nikdo, protoze te tu nikdo nezna!