Monika07

Zvykne si pes na kotě?

Pořídili jsme si teď nové koťátko,ale bojíme se jak bude reagovat a jestli by ho nemohl náš pejsek zakousnout.Máme sedmi měsíčního dobrmana,je trošku divoký,ale na lidi je hodný.Oba máme na dvoře.Na kotě trochu štěká a když jsme kotě dali do bezpečí(na strom)tak se snažil ho chytit.Pro zatím psa přivazujeme,protože nevíme co máme čekat.Jak máme postupovat aby si na sebe zvykli?Děkuji moc za odpověď:)

Odpovědi
Drap

Zvykne, musí se po malých krocích seznamovat. Nebývá s tím žádný problém, zvláště u mladých psů.

Nely.P

Zvykne, máme NO fenku a párkrát jsme jí dali po zadku, řekli nesmíš a už rok spolu žijí :)…

Cuketka

Zvykne, mam 14ti leteho ridgebacka, kote tu mam tri tydny a ac jsem se ze zacatku bala, ted spolu spi, ji, jako rodinka. Zezactku kote jen na ruce a nechavala jsem psa cuchnout, casem jsem nechala kote k psovi prijit a kdyz se moc rozjel jsem ho poslala na misto. Pes cely zivot kocky lovil, ted ma maleho za sveho, jen pozor na rozdelovani pozornosti, psi jsou dost zarlivi