Avatar uživatele
anonym

Snese se 10 letá kočka se štěnětem?

Rádi bychom si pořídili štěně border kolie. Máme však 10 letou perskou činčilu, zvyklou převážně v domě. Máme obavy, jak by to zvládala s ohledem na věk. Povahově je spíš flegmatik, moc ráda se netulí, nehraje si, má ráda svůj klid.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Záleží to všechno na charakterových vlastnostech obou (konkrétních) zvířat… těžko radit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

štěně si bude chtít hrát, bude kočku otravovat, ta po něm sekne drápkem ,ukáže mu, že s ní si není radno zahrávat, že ji má nechat napokoji a bude to, štěně ji nechá bejt :) ona si svůj klídeček uhlídá :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

kočky jsou takový zvláštně lenivý a panovačný potvory, štěně by udělalo nejlíp kdyby si kočky nevšímalo vůbec … bohužel štěně bude pravý opak, hravé, zvědavé. Nebude to med, ale může to vyjít.

Přinejhorším můžete poslat kočku o dům dál a ponechat si jen nejlepšího přítele člověka 🙂 … ne to byl žert …

podle mne se tu uplatní přísloví moudřejší ustoupí, štěně si bude chtít hrát, ale jak dostane drápem přes čumák, půjde tý kočce z cesty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Když pořídíte štěně malé, měli by si na sebe bez problémů zvyknout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Samozřejmě že si zvykne, nebojte, ale bude to chvíli trvat.. I kdyby ten pejsek už byl veliký, tak si na sebe zvyknou.. Ona si kočička udělá pořádek sama, a šťěňátko si bude pamatovat, že jí nemá otravovat, ono to pochopí.. Abyste se nakonec ještě nedivila, až z nich budou nerozluční kamarádi, a to věřte že budou, pak si na moje řádky za rok vzpomenete.. Já mám koček sedm,a psy dva, a všichni si na sebe zvykli, jak štěně na dospělou kočku, tak naopak, kotě na dospělého psa.. Ono těm zvířátkům nakonec nic jiného nezbyde, něž aby se měli rádi..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zplic

Záleží to na povaze zvířat, nicméně není to nemožné, musíte být trpěliví a naučit zvířata chovat se k sobě hezky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Na zápraží u chalupy mněli známí štokrdle jak zapadalo sluníčko ležel na něm pes a vyhříval se na posledním kousku sluníčka a sedm koček srovnaných vedle sebe mezi jeho tlapkami.Jak postupně kočky přibývaly psik si na ně zvykl. Ale běda když za kočkama přišel nějaký kocour To jej hnal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata