Avatar uživatele
steipavka

Chci si pořidit k domku na vesnici kočku.Jak ji naučit kde je doma a po toulkách se zase k nám vracela?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES, rynek878, anonym před 4837 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Láska dělá divy i se zvířaty,kočka také pozná milé zacházení a tam se také bude vracet,pamatuje si to dokonce lépe než psi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kocka,ktera se u Vas bude mit dobre,rada se vraci domu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Kočka se špatně učí, ona má svoji hlavu a pozná kde je jí dobře. Takže pokud ji doma bude dobře, vždy se ráda vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jistě kočky poznají svůj domov . Nebojte se .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Moje babi koťátka měla několik dní doma zavřené (v chlívku ).Chce to taky pamlsky,aby věděla, kde má jídlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Máme dvě kočičky a zatím se nestalo, že by domů nedorazily, stalo se, že nebyly doma i pár dní, ale vždy dorazily, utahané, zablešené a hladové, ale věděly, kde jsou doma. Pokud kočka nemá ty své dny, tak se většinou drží doma. Pokud ji budete mít od malého koťátka, tak doporučuji také nějakou místnůstku, kde by se schovala přes noc, než si zvykne…koťata jsou uspouzená a je nebezpečí, že by třeba někam spadla …atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jako kotě bych ji nějakou dobu nechala doma. Potom bude pomalu prozkoumávat okolí a vracet se.
Můj kocour byl nemocný, takže zavřený být musel, ale přiběhl odněkud a protože měl zázemí, pelíšek, jídlo, vodu i pohlazení, vracel se hned.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Domka

Já mám kocorka měla jsem ho prvních pár dní v bytě a pak jsem ho postupně pouštěla ven a teď je u nás spokojený a běhá jenom kolem domku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Kočky se obecně drží místa a nerady mění domov (kdežto psi jsou vázaní spíš na lidi a klidně se s nima přestěhují). Pokud si donesete kotě, to si zvykne celkem snadno, když se o něj budete pěkně starat – pelíšek, dobrý krmení, pohladit, pohrát si s ním. Zprvu ho třeba zavřít na dvorku, aby se nezatoulalo.
Horší to bude se starší kočkou, hlavně pokud byste ji dostali třeba od někoho z vesnice – ta se může vracet tam, odkud přišla, hlavně pokud to má blízko. A když nechce, tak jí to nevysvětlíte, kočky jsou paličatý.
Takže nejlepší máte vzít si koťátko a bude po starostech. A na vesnici tím jen někomu uděláte radost, moc dobře znám každoroční trable, co udělat s koťatama… :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimcaKupkova

Až bude mít hlad tak se určitě vrátí ale jen když bude dobře opečovávána

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek