jirka F

Zúčastnili jste se někdy nějaké události, na kterou rádi vzpomínáte?

Nejlepší odpověď
Rokio

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Zúčastnil jsem se vojenského pochodu ve svých 18-ti letech. Jednalo se o túru na 70 km, kterou náš tým musel ujít za dva dny (první půlku za 8 hodin a druhou půlku také za 8 hodin).

Danou trasu jsme ušli ve stanoveném limitu a poté jsme dostali diplom a medaili za fyzickou zdatnost.

V tomto článku pojednávám o této túře: https://www.a­lik.cz/a/muj-prvni-vojensky-vycvik

Další odpovědi
Drap

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Dokonce je takových událostí několik

quentos

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

To je zase dotaz. Znáš někoho, kdo se nikdy nezúčastnil (ještě jednou: NEZÚČASTNIL) žádné události?

Kelt

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Ano, byli to sportovní akce, kulturní akce a jiné. Ve škole jsme chodili na koncerty, do divadel, byl jsem v různých organizacích , chodil jsem na fotbal, několikrát jsem byl v prvomájovém průvodu, v průvodu na počest VŘSR a jiné. Na některé se muselo chodit a dnes je pro mne událost i to, že si jdu do hospody dát pivo, nebo jdu na nádraží a koupím si lístek a jedu někam vlakem. A to nepočítám dovolenou a podobně.

zbyndo

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Spomenul som si na majstrovstvá sveta v klasickom lyžovaní,na ktorých som sa priamo zúčastnil,bolo to na Štrbskom Plese,v r.1970, nádherný zážitok,to ešte skákal Jiří Raška

Kepler

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Byla by jich fůra, nemá cenu jmenovat.

Edison

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Ano. Hloupá otázka… Jinak by se člověk regulérně zbláznil.

nyjono

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Na několik akcí.

elkon

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Dochy

a) ano,zůčastnil jsem se a rád vzpomínám

Trochu nechápu k čemu má směřovat tento dotaz. Poněkud si nedokážu představit někoho kdo je schopen číst, psát na klávesnici a nepamatuje si žádnou událost, které se zúčastnil a vzpomíná na ni v dobrém…

nyjono

Kelte, byli sportovní akce???

jirka F

quentosi:Koukni se do interní pošty máš tam reakci na tvoji otázku.