Terryle

Zubní pasta pro posílení citlivých zubů + s bělícím účinkem? Není to protimluv?

Nějak mi tyhle pasty pořád nejdou na rozum. Bělení zubů přece není nic šetrného a sklovinu spíš oslabuje. Kdežto posílení citlivých zubů vyžaduje sklovinu posílit. Jak to jde dohromady? Nebo je jeden či druhý (nebo oba) účinky jenom matení lidí a lákání zákazníků?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mě říká zubařka, že nikdy nezáleží na pastě ale na způsobu čištění… pasta je prý jen věc která zpříjemňuje čištění.

Další odpovědi
BEAES

Jen si potřebují zvýšit prodej, vůbec tomu nevěřím. Nalhávají lidem a chtěj prodat předražené zboží. Prý nejlepší pasta je Elmex/dle stomatologů/.

ReHu

Záleží na pastě.
Já vím jen o jedné, která je OK.
Zjistila jsem, že reklamovaná zubní pasta sice bělí zuby během pár dní, ale později už ne. Nebo bělí i delší dobu po otevření, ale nešetrně ☹.
Jak správně píšeš, že bělení není nic šetrného. Až právě na šetrnou vyjímku.

A souhlasím s tebou, že to je jen reklama.

hanny 2

Jasně,je to známý reklamní trik 2 v 1.

venkovan

Ale tak to přeci není. Zubní pasta takto propagována má zcela jiné účinky. Kupující po týdnu používání pasty zjistí, že jeho zuby jsou stále citlivé a při pohledu na cenu této pasty mu zbělí pleť vzteky.