Yavin

Bělení zubů

Koupil jsem si takový „pudr“, který obsahuje malá zrnka. Má se použít jako normální pasta. Docela to funguje… Máte s tím zkušenosti? Znáte něco podobného?

Nejlepší odpověď
Pájo

Zkušenosti s podobným zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/funguje-nejaka-belici-pasta-na-zuby

Osobní zkušenost nemám. Pozor na abrazivní pasty, které při častém používání mohou poškozovat zubní sklovinu.

Další odpovědi
ReHu

Funguje, ale škodí.
Obrušuje to sklovinu.

vaiko

Já bělim jedine jedlou sodou NaHCO3 to taky funguje už po prvnim vyčičtění -ale nesmí se to přehánět 1–2 tydne max.

TominkaFuky

Ty jo, to ani neznám. Mě se osvědčil na bělení zubů gel od krasnyusmev.cz. Ten je ke slovině šetrný a taky opravdu účinný a cenově naprosto super.