Avatar uživatele
Džanička

Zubní pasta

Jakou používáte zubní pastu.Mě dost často bolí zuby,myslíte si že pasta sensodine (snad to píšu dobře) je opravdu tak účinná jak jí reklamují.Díky za názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5180 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já používám pastu Colgate nebo Fluoru. Zuby mě z toho nebolí a je to v pohodě ;o). S pastou Sensodine zkušenosti nemám, ale chtěla bych ji vyzkoušet. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já používám nejraději pastu fluora.Hezky voní a je po ní svěží dech.Myslím si že pasta sensodine bude dobrá.Doporučují ji i zubaři.Zkušenost s ní nemám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fly

Většinou Signal. Ale dobrý jsou i sensodine a Parodontax, chuŕově sice moc nelahodí, ale jsou určitě účinnější než třeba Colgate…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja sensodyne pouzivam,nema chybu,vyzkousej ji a sama uvidis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já džáničko používám colgate, nebo fluoru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nekupuji příliš drahé pasty, proto jsem dříve používala hlavně Fluoru, poslední dobou jsem trochu přesedlala na Odol.
Za zkoušku Sensodine nic nedáte (tedy kromě její ceny), pokud Vás ale zuby intenzivně pobolívají, poraďte se se zubním lékařem. Může jít o následek nějakého zánětu a samotné klasické čištění Vám moc nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já používám Elmex sensitive,na odhalené krčky a citlivé zuby,po 14–21 dnech zkutečně pohoda,tady si můžete přečíst více:

Zdroj: http://www.le­karna.cz/elmex-sensitive-zubni-pasta-75ml/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Já si myslím že je jedno jakou používáš pastu stejně tak i tak se v těch reklamách předbíhají kdo vynalezl zubní pastu lepší než je ta jeho sice na tomu může být neco málo pravdy ale zas tak tomu nevěřím.Já používám Colgate.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek