Marcus

Ztratil jsem techničák. Co vše mě čeká při vyřizování si nového?

Díky za každý poznatek

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/ho­me/zivot_v_pra­ze/zivotni_si­tuace/-publish-portal-cz-home-zivot_v_praze-jak_si_zaridit-doprava-technicky_prukaz-ZS158.html

Další odpovědi
jmhad

pokud byl ten kočár předtím přihlášen v místě,pak nic,vše mají v počítači.Tedy kromě peněz.Pokud byl jinde,pak to chvilku trvá – úřad si doklady z toho místa vyžádá. Ale tahle praxe byla do června.Dnes mají moderní systém,který funguje-nefunguje a tak to bude asi bez problému.