hapiky

Zrodil se český Mečiar?

Jak někteří Babiše nazývají.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, on není český ani Mečiar.

Další odpovědi
da ny

český „Mečiar“ už tady dávno byl...... a ne jeden … ;)

ivzez

Kteří někteří?
Babiš není Mečiar ani Čech…

Kryšpín

Nikoliv je to další spasitel, který povede k blahobytu a když to bude omyl čecháčkové najdou výmluvu.
V roce 1968 Slovák soudruh Dubček, – chceme komunismus s lepší tváří
V roce 1970 Slovák soudruh Husák musíme normalizovat
V roce 1989 Slovák soudruh Čalfa a humanisté, – i z komunistů budou dobří podnikatelé, přece nejsme jako oni
V roce 2017 ano bude líp, záleží jak pro koho

led

Nie, Mečiara a Klausa spravila doba a ekonomickopolitická situácia v období likvidácie Československa.
Babiš je iného „zrna“, je to typ moderného podnikateľa.

independent

Já bych ho přirovnal spíš k Trumpovi

hapiky

Jde samozřejmě jen o přirovnání

ivzez

Poněkud nešťastné…

hapiky

ivzez: Řekli to v televizní diskusi

led

Neverila by som všetkému, čo zaznie v televízii.
Prirovnanie Babiša k Trumpovi je možné len tým, že obaja pred nástupom do funkcií mali veľký majetok. Spôsob vedenia ich ekonomiky a politiky je odlišný.

independent

no a o to jde nešli tam pro peníze