_136

Zradil Prymula celou vládu a prezidenta i českou populaci? Jsme tímto jejich jednáním celému světu pro smích?

Doplňte zdroj obrázku.

Nejlepší odpověď
Drap

Ono to mohlo být i všechno trochu jinak, jen my se pravdu nedozvídáme. Pochybení to jistě je, ale zradou bych to nenazýval

Další odpovědi
led

Fotograf Blesku mal dosť času aby sa, zjavne na základe informácie, pripravil a potom mu stačilo len čakať.
Prymula spravil politickú chybu, čím ublížil nielen sebe, ale aj samotnej vláde v čase, keď potrebuje podporu občanov. Podcenil situáciu, mohlo ísť skutočne len o jeho vlastnú neuváženosť, ktorú si ani nemusel uvedomiť, ako to on sám kvalifikuje. Reakciu premiera Babiša schvaľujem, pretože práve v dnešnej situácii vláda nesmie neuváženými krokmi stratiť dôveru ľudí.

paul1

Někde jsem četl, že je to podraz od Faltýnka a Prymula mu naletěl, proto nechtěl podat demisi. Tak nevím, kdoví, jak to vlastně bylo.

anonym

A úplně náhodou tam byl reportér Blesku. Kdybychom měli každého představitele vlády za článek v Blesku … V Šípu jsem četl, že Bohdalová je masochistka. Co to tedy znamená, Odteď budeme vyměňovat členy vlády podle Blesku?

mosoj

Zameťme si každý před svým prahem , pak nebudeme celému světu k smíchu!

Mc Merkurion

… jen je mi divno, že Blesk fotku ze středy (takto velmi lukrativní a čtenou informaci) uveřejnil rychlostí blesku v pátek … nechci rozvíjet konspirativní teorie, ale je něco divného na této kauze … třebas Prymulovi došlo střelivo, a tak se snažil včas vycouvat s jaksi ještě čistým štítem ohledně nákazy, i za cenu „malého“ pochybení >>> futr lepší, než se koukat, jak se šine republika do záhuby …