Avatar uživatele
_136

Zradil Prymula celou vládu a prezidenta i českou populaci? Jsme tímto jejich jednáním celému světu pro smích?

Doplňte zdroj obrázku.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ono to mohlo být i všechno trochu jinak, jen my se pravdu nedozvídáme. Pochybení to jistě je, ale zradou bych to nenazýval

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Fotograf Blesku mal dosť času aby sa, zjavne na základe informácie, pripravil a potom mu stačilo len čakať.
Prymula spravil politickú chybu, čím ublížil nielen sebe, ale aj samotnej vláde v čase, keď potrebuje podporu občanov. Podcenil situáciu, mohlo ísť skutočne len o jeho vlastnú neuváženosť, ktorú si ani nemusel uvedomiť, ako to on sám kvalifikuje. Reakciu premiera Babiša schvaľujem, pretože práve v dnešnej situácii vláda nesmie neuváženými krokmi stratiť dôveru ľudí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Někde jsem četl, že je to podraz od Faltýnka a Prymula mu naletěl, proto nechtěl podat demisi. Tak nevím, kdoví, jak to vlastně bylo.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A úplně náhodou tam byl reportér Blesku. Kdybychom měli každého představitele vlády za článek v Blesku … V Šípu jsem četl, že Bohdalová je masochistka. Co to tedy znamená, Odteď budeme vyměňovat členy vlády podle Blesku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zameťme si každý před svým prahem , pak nebudeme celému světu k smíchu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jen je mi divno, že Blesk fotku ze středy (takto velmi lukrativní a čtenou informaci) uveřejnil rychlostí blesku v pátek … nechci rozvíjet konspirativní teorie, ale je něco divného na této kauze … třebas Prymulovi došlo střelivo, a tak se snažil včas vycouvat s jaksi ještě čistým štítem ohledně nákazy, i za cenu „malého“ pochybení >>> futr lepší, než se koukat, jak se šine republika do záhuby …

0 Nominace Nahlásit