autacek

Zpochybňuje ještě někdo, že si na nás muslimové brousí zuby?

Platí snad v civilizovaných zemích, oko za oko, zub za zub?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/5030­76-sri-lanka-byla-odvetou-za-novy-zeland-mini-vysetrovatele-a-vini-radikalniho-kazatele.html

A lze vyvrátit fakt, že čím míň jich tu c Česku bude, tím bude pro nás nebezpečí rakové odplaty menší?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, celá řada lidí to zpochybňuje. Potkávat se s tím můžeš často ve zprávách. /Drahoš, piráti a mnoho dalších/. Někteří mají pro to, že čím méně jich bude, tím pro Česko lépe své vyvracející argumenty. Jako že obohatí naší kulturu, budou z nich dobří a levní pracovníci, kteří sházejí, že se zcela asimilují a podobně. Jde jen o to v co kdo věří.

Další odpovědi
orwell

Nezpochybňuje to nikdo, kromě těch, kteří mají toto zpochybňování v popisu práce nebo z toho nějak jinak profitují či těch, co si na to nedovedou udělat vlastní názor a podlehli „masážím“ našich veřejnoprávních médií. Je jasné, že riziko takových událostí bude s počtem těchto příchozích stoupat. Podle mého názoru o to ale právě jde a proto nám je sem cpou. Před pár lety v naší ČT uvedli počet zde žijících muslimů 20 000 až 30 000. Takže vlastně asi nikdo neví, kolik jich tu už dneska je. Nám se tu nedávno hrálo divadélko s pár uprchlíky, kteří tu ani nechtějí být. Už jsou dokonce i organizováni, existují u nás Muslimské Obce (Praha, Brno, Teplice) a mají i svoje ústředí. Také zde máme Muslimskou unii v čele s Muhamadem Abbásem, ale není žádoucí o tom moc mluvit a pokládat takové otázky, co pokládáš 🙂

zjentek

Otázka je položena jako by rasistou. TO SI KUŘ, že zpochybňuje! A není takových málo. Nechme už nevinné na pokoji, neb se začnou BRÁNIT. A vlastně už se brání.

A proto všem provokatérům já přeji BOMBASTICKOU dovolenou!