bleskosvodos

Zničit štěnice-Chemicky či Fyzicky? 100 procentně fyzicky!

Fyzicky je zničíte po 1 zásahu. Všechny stadia.
Doplňuji:
Fyzicky je myšleno-TEPLEM

Odpovědi
anonym

Fyzicky se – vzhledem k jejich počtu, dost nadřeš…
;-D
Zavolej si deratizační firmu, ´samo-domo´ se ti likvidace pradvěpodobně nepodaří a jen budeš prodlužovat dobu, po kterou tě budou ´žrát´…
Doplňuji:
A to jooo…
😉
Ale ani to zahřátí prostoru nad 60°C na aspoň 6 hodin není jednoduché.

Irisa

A otázka zní…?

Strnad

Vaše odpověď je sice pravdivá, ale po praktické stránce téměř nemožná. Štěnice zabít tímto způsobem jde, ale samotný výskyt ,jen tímto způsobem, zlikvidovat nelze. Lze ho aplikovat na viditelné objekty, ale celý prostor nikoli. Vzhledem k tomu, že v drtivé většině obytných prostorů je: nábytek podlahy, lišty, praskliny a díry ve stěnách atd… kam se dostatečné teplo na dostatečnou dobu prostě nedostane je tento způsob bez chemického ošetření neostatečný a ve finále neúčinný.

Zdroj: www.hubenistenic.cz

Lukky

Pozor na tyhlety štěnice… známá to doma opravdu sama s nimi nezvládla, zkoušela vše možné, až nakonec zvolila odbornou firmu… Štěnice může i kousnout 😁 http://www.kou­snutistenice.cz/