Weroniq

znáte přírodní metody na posílení citlivých zubů a krvácejících dásní?

už jsem zkoušela různé zubní pasty a ústní vody.. některé trochu pomohly a některé ne.. teď chci jít na to přírodní cestou – co je dobré konzumovat nebo změnit v čištění zubů, abych zuby posílila?

Odpovědi
hanulka11

manžel už toho vyzkoušel nepočítaně a říká, že nejlíp pomáhá herbadent je to hořká vodička , kterou si dásně potírá – má stahující účinky a hlavně to chce čistit čistit – ne když dásně krvácí omezit čistění, to by nepomohlo.

venkovan

Zubní hygienik aby odstranil zubní kámen okolo dásní a potom pořádně čistit.
Do té doby celkem dobře pomáhá takový driák jako je Corsadyl – ale nevím jestli je to dobře napsané.

Mill

Mohu doporučit ústní vodu z bylin STOMAPHYT, jedna plastová lahvička cca 100Kč na eshopu.

Achaleus

žádný byliny ani zubní pasty – to je největší lež. Najdi si kvalitního stomatologa ať ti prohlídne hubu (udělá rentgen atd…) a zaplať si dentální hygienu ( cca 1000kc) – tam tě naučí jak si čistit správně zuby. Pokud teda už nemáš zuby uplně zničený. Ovšem podle toho co píšeš už máš paradentózu ;)