Kazatel

Znáte osobně někoho, kdo má vlastní letadlo nebo helikoptéru?

Jaké jsou náklady s tím spojené?

Odpovědi
Drap

Znám takových dokonce několik, kolik jsou však náklay netuším. Zřejmě také podle toho, jak často létá.

Schluker

Znam takovych lidi nekolik. Zalezi na konkretnin typu stroje, aoe pokud se budeme bavit treba o pojisteni, tai rocni naklady jsou v rozptylu desetitisicu az milionu…

zjentek

K vrtulníčku s helipádkem na vlasním pozemku je dobré aby ti říkalo pane min. s.r.óčko se zákl. kapitálem nějakých 50– 100.000.000 čes­kých 🤷‍♂️

da ny

Znám, ptát se nebudu. Mě to nezajímá, je to jejich věc. 