Braník

Znáte osobně nějakého herce/čku/zpě­váka/čku/nebo politika?

Doplňuji:
pro Drap:tak je napiš,co ti v tom brání?

Nejlepší odpověď
quentos

politika snad ani ne, ale zpěváků/-ček několik
Doplňuji:
poznal jsem osobně několik českých bluegrassových muzikantů, zejména z věhlasné plzeňské skupiny Cop a neméně proslulé kopidlnské skupiny Větráci; z méně slavných kapel znám jednoho muzikanta ze zdejší (trutnovské) skupiny Effect a sólovou zpěvačku skupiny Kaluže. V neposlední řadě je zpěvákem a textařem dokonce i můj otec, ten je však známý jen regionálně. Setkal jsem se (ale to už nemohu považovat za osobní známost) osobně s americkým kytaristou Stevem Clarkem, maďarskou jazzovou princeznou Veronikou Harcsa a finskou sopranistkou Tarjou Turunen (na fotu v mém avataru na Odpovědích).

Další odpovědi
anonym

K čemu ti takové informace budou?
Nemyslím si, že poradna má sloužit k těmto účelům.

Drap

Ano znám, dokonce několik
Doplňuji:
Nebrání mi v tom nic, ale psát je nebudu, protože nechci. To jsou věci, které nepovažuji za důležité zveřejňovat. A i kdybych napsal, k čemu to ostatním i tobě bude dobré ?

badisko

Jarka Nohavicu …:D kazdy jich zna nekolik a neuvedou ktere to je srada ..se fakt bavim…:D…takze ja jen jednoho …

Bedy

Zpěváka ani zpěvačku ani žádného herce osobně neznám, ale z politiků se osobně znám s Vladimírem Drymlem /SPOZ/, když pominu komunální politiky.

huxa

Jednou, sem se se Škromachem setkal ještě jako malý kluk, kolem 5 let. To jednou došel ke strýcovi (staří přátelé) na kafé a já zrovna u něj byl

Rocker

Znám několik herců,jejíchž děti k nám chodí do školy,jedna herečka kamarádila s mojí bejvalkou (tehdy ještě herečka nebyla).Jména psát nebudu,příjde mi to vůči nim nevhodný.Politiky neznám,nezají­mají mě.

alex.agent

Ano znám, dokonce několik

M.

Sebe. :)

RyuzakiKate

No, nedávno jsem si podala ruce s kluky z Benjaming's Clanu (Petříkovice u Trutnova) a kdysi na zdejším festivalu vystupovali Sex Pistols Experience (jeden z mých nejdůležitějších životních okamžiků). Šly jsme tenkrát s jednou holkou do backstage, protože jsme měly VIP pásky a potkaly jsme tam frontmana, se kterým jsme se objaly a podepsal se nám na cár papíru, který dodnes chráním jako poklad. V galerii teď zastupuje za ředitelku na mateřské zas frontman N.V.Ú., se kterým si i tykám, k nám na gympl chodil Michal Šeps a jeho mamka u nás učí chemii – taky skvělá ženská. A můj spolužák se angažuje na městě v ČSSD – hlásí se na politologii a celá třída už je obeznámena s tím, že jednou bude prezidentem.

led

Ano, aj ako nejakého herca/čku/spe­váka/čku/poli­tika… veď aj oni sú ľudia so všetkým, čo k tomu patrí

Pripadá mi to ako otázka: poznáte osobne šoféra vášho autobusu?

anonym

Znám osobně Mišíka a potom hodně lidí od metalu, ale těm moc na slávě nezáleží, takže to asi neplatí

HMTD

Jo znám jednoho bývalého politika jméno radši neuvedu, bulvár a jeho kolegové na něj hodili dost špíny, ale jsem pevně přesvědčen že je na ní minimum pravdy(Rath to není).
Pár sportovců, a jiných celebrit, ale to že jsem se s nimi párkrát setkal, popil a podobně mně ještě neopravňuje říci že je znám, ani kdybych měl v telefonu jejich číslo. Snad jen Aleše Valetu zmíním, fajn chlap co rozumí vtipu.

pl4toon

Ano znám. Chodil jsem s jistou kostymérkou z jistého divadla a občas jsem se díky ní dostal do zákulisí.

Orange

Ne a ani o to nestojím.

Funna

pokud myslíš opravdu ty celorepublikově profláklé, tak v podstatě ne…a když čtu ostatní tak jsou na tom stejně, protože o většině jsem v životě neslyšela…a podepsání kusu papíru je znát se osobně??…(v tom případě znám jednoho hodně známého zpěváka co, měl velice intimní vztah s mojí kamarádkou a samozřejmě jsem se s ním setkala…ale že ho znám, to si netroufám říct)

anonym

Tak nějak nechápu, jaký smysl má na poradně tento dotaz? Braník má vůbec takové chatovací sklony a jak to tak vypadá, plete si Odpovědi a poradnu
s nějakým komunitním chatovacím serverem.

quentos

badisko mi připomněl Jarka Nohavicu, toho znám osobně ze scrabblových turnajů – přivezl mi z USA onen bestseller o scrabblu, na jehož překladu již několik let pracuju…