Avatar uživatele
Braník

Znáte osobně nějakého herce/čku/zpě­váka/čku/nebo politika?

Doplňuji:
pro Drap:tak je napiš,co ti v tom brání?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? alex.agent, Bedy, Anna007, Nazdar Bazar před 4029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

politika snad ani ne, ale zpěváků/-ček několik
Doplňuji:
poznal jsem osobně několik českých bluegrassových muzikantů, zejména z věhlasné plzeňské skupiny Cop a neméně proslulé kopidlnské skupiny Větráci; z méně slavných kapel znám jednoho muzikanta ze zdejší (trutnovské) skupiny Effect a sólovou zpěvačku skupiny Kaluže. V neposlední řadě je zpěvákem a textařem dokonce i můj otec, ten je však známý jen regionálně. Setkal jsem se (ale to už nemohu považovat za osobní známost) osobně s americkým kytaristou Stevem Clarkem, maďarskou jazzovou princeznou Veronikou Harcsa a finskou sopranistkou Tarjou Turunen (na fotu v mém avataru na Odpovědích).

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Braník Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

K čemu ti takové informace budou?
Nemyslím si, že poradna má sloužit k těmto účelům.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano znám, dokonce několik
Doplňuji:
Nebrání mi v tom nic, ale psát je nebudu, protože nechci. To jsou věci, které nepovažuji za důležité zveřejňovat. A i kdybych napsal, k čemu to ostatním i tobě bude dobré ?

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Jarka Nohavicu …:D kazdy jich zna nekolik a neuvedou ktere to je srada ..se fakt bavim…:D…takze ja jen jednoho …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Zpěváka ani zpěvačku ani žádného herce osobně neznám, ale z politiků se osobně znám s Vladimírem Drymlem /SPOZ/, když pominu komunální politiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Jednou, sem se se Škromachem setkal ještě jako malý kluk, kolem 5 let. To jednou došel ke strýcovi (staří přátelé) na kafé a já zrovna u něj byl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Znám několik herců,jejíchž děti k nám chodí do školy,jedna herečka kamarádila s mojí bejvalkou (tehdy ještě herečka nebyla).Jména psát nebudu,příjde mi to vůči nim nevhodný.Politiky neznám,nezají­mají mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alex.agent

Ano znám, dokonce několik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Sebe. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

No, nedávno jsem si podala ruce s kluky z Benjaming's Clanu (Petříkovice u Trutnova) a kdysi na zdejším festivalu vystupovali Sex Pistols Experience (jeden z mých nejdůležitějších životních okamžiků). Šly jsme tenkrát s jednou holkou do backstage, protože jsme měly VIP pásky a potkaly jsme tam frontmana, se kterým jsme se objaly a podepsal se nám na cár papíru, který dodnes chráním jako poklad. V galerii teď zastupuje za ředitelku na mateřské zas frontman N.V.Ú., se kterým si i tykám, k nám na gympl chodil Michal Šeps a jeho mamka u nás učí chemii – taky skvělá ženská. A můj spolužák se angažuje na městě v ČSSD – hlásí se na politologii a celá třída už je obeznámena s tím, že jednou bude prezidentem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, aj ako nejakého herca/čku/spe­váka/čku/poli­tika… veď aj oni sú ľudia so všetkým, čo k tomu patrí

Pripadá mi to ako otázka: poznáte osobne šoféra vášho autobusu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Znám osobně Mišíka a potom hodně lidí od metalu, ale těm moc na slávě nezáleží, takže to asi neplatí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HMTD

Jo znám jednoho bývalého politika jméno radši neuvedu, bulvár a jeho kolegové na něj hodili dost špíny, ale jsem pevně přesvědčen že je na ní minimum pravdy(Rath to není).
Pár sportovců, a jiných celebrit, ale to že jsem se s nimi párkrát setkal, popil a podobně mně ještě neopravňuje říci že je znám, ani kdybych měl v telefonu jejich číslo. Snad jen Aleše Valetu zmíním, fajn chlap co rozumí vtipu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Ano znám. Chodil jsem s jistou kostymérkou z jistého divadla a občas jsem se díky ní dostal do zákulisí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Ne a ani o to nestojím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

pokud myslíš opravdu ty celorepublikově profláklé, tak v podstatě ne…a když čtu ostatní tak jsou na tom stejně, protože o většině jsem v životě neslyšela…a podepsání kusu papíru je znát se osobně??…(v tom případě znám jednoho hodně známého zpěváka co, měl velice intimní vztah s mojí kamarádkou a samozřejmě jsem se s ním setkala…ale že ho znám, to si netroufám říct)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tak nějak nechápu, jaký smysl má na poradně tento dotaz? Braník má vůbec takové chatovací sklony a jak to tak vypadá, plete si Odpovědi a poradnu
s nějakým komunitním chatovacím serverem.

před 4026 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

badisko mi připomněl Jarka Nohavicu, toho znám osobně ze scrabblových turnajů – přivezl mi z USA onen bestseller o scrabblu, na jehož překladu již několik let pracuju…

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek