Avatar uživatele
ReHu

Znáte někoho, kdo je v zastupitelstvu obce? Zajímá mě, jak je funkce starosty či místostarosty časově náročná.

Jedná se o obec o cca 1200 obyvatel.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? irij, Miroslavst, rynek878 před 4212 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Znám i neznám. V práci je kolega, který byl v zastupitelstvu obce poloviční velikosti. Jednání měli ve středu (myslím) a jen z doslechu vím, že starosta vykonává práci na půl úvazku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Byl jsem členem zastupitelstva obce do 500 obyvatel a můžu říct,že starosta byl(je) v jednom kole a místostarosta má méně starostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jo, kamarádky táta je starosta. A co vím, tak je na úřadě skoro pořád. Kámoška před každejma volbama doufá, že už příště kandidovat nebude - už asi deset let si taťky skoro neužije, protože toho má hodně. Ale je fakt, že je politicky aktivní i na regionální úrovni, samotná funkce starosty by možná tolik času nezabírala... Jde asi i o to, kolik tomu člověk hodlá dát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Když se člověk nechce flákat a chce v souladu se svým svědomím udělat něco dobrého pro lidi, kteří ho volili, pak je to velice vyčerpávající a člověka to opravdu vysaje. Jak místostarostu tak starostu. Zažil jsem obojí na vlastní kůži. Jen si dnes říkám ,zda to stálo za to , když dnes jsou tam vlčáci, kterým jde úplně o něco jiného.To, co udělají pro lidi, je jen vedlejší produkt toho, co dělají pro sebe. Dnes už bych do toho nešel.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava