Shady

Znáte někoho kdo bude volit Babiše?

Zajímavé že má takové preference ale nikoho jsem neslyšel že by ho šel volit.Ani z kámošů a známých, ani v diskuzích na netu.

Nejlepší odpověď
anonym

Jistěže znám…
😉
Myslím, že je zajímavý pro pragmatiky, lidi, kteří nečekají, že je někdo (´stát´) bude vodit za ručičku a říkat jim, co mají dělat. A současně pro lidi, kteří mají plné zuby dosavadních politiků.
Babiš je, poměrně, čitelný.
To, že ty osobně nikoho takového neznáš, není podstatné – těžko můžeš znát lidi z celého názorového spektra. A pokud jde o diskuse na netu – pragmatici se v diskusích na netu nevykecávají, taková činnost k ničemu nevede, nic neřeší – proč se jí tedy zabývat?

Další odpovědi
Melkor

Nikoho takového asi neznám, nebo jsem neměl tu čest se ho na to zeptat, ale nechápu jak ho může někdo volit…

mosoj

Nechápu to. Kdo ho bude volit, jako by volil ODS či TOP 09. Lidé myslete. S kým asi půjde oligarcha do koalice ? Třetí koalice se dohromady nedá !!!!!

Doplňuji:
Chcete aby se něco změnilo nebo ne ?

Alesh

Jo, pár lidí mi to tvrdilo.

Mám podobnou zkušenost s komančema. Znám asi jen jednoho člověka, co se k nim hlásí.

Sůwa

ANO, já ho budu volit.

Luuu

Švagrová (doteď jsem za těch x let nepochopila, co na ní bratr vidí), ho bude volit, pracovala v jeho firmě pár let.

Nedávno jsem četla, že neni vyloženě proti uzavření koalice s top09 a ods, což mi bylo sympatický, nicméně dnes se proti tomu vyhradil, že ani za mák, takže ani můj hlas už nemá.

Reezo

já znám hned několik lidí a dokonce jsem byl na zasedání valné hromady v Agrofertu. Docela jsem se v duchu smál, jak zaměstnanci Agrofertu mluvili v superlativech ohledně pana Babiše. Nabíželi placky atd… takové laciné koupení člověka… 🙂

marci1

Prosím, nemohli bychom volby vynechat ? 🙂

mosoj

Ne. pro mně jsou důležitější než menstruace.