Avatar uživatele
Shady

Znáte někoho kdo bude volit Babiše?

Zajímavé že má takové preference ale nikoho jsem neslyšel že by ho šel volit.Ani z kámošů a známých, ani v diskuzích na netu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, Luuu před 3839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jistěže znám…
😉
Myslím, že je zajímavý pro pragmatiky, lidi, kteří nečekají, že je někdo (´stát´) bude vodit za ručičku a říkat jim, co mají dělat. A současně pro lidi, kteří mají plné zuby dosavadních politiků.
Babiš je, poměrně, čitelný.
To, že ty osobně nikoho takového neznáš, není podstatné – těžko můžeš znát lidi z celého názorového spektra. A pokud jde o diskuse na netu – pragmatici se v diskusích na netu nevykecávají, taková činnost k ničemu nevede, nic neřeší – proč se jí tedy zabývat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Melkor

Nikoho takového asi neznám, nebo jsem neměl tu čest se ho na to zeptat, ale nechápu jak ho může někdo volit…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nechápu to. Kdo ho bude volit, jako by volil ODS či TOP 09. Lidé myslete. S kým asi půjde oligarcha do koalice ? Třetí koalice se dohromady nedá !!!!!

Doplňuji:
Chcete aby se něco změnilo nebo ne ?

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Jo, pár lidí mi to tvrdilo.

Mám podobnou zkušenost s komančema. Znám asi jen jednoho člověka, co se k nim hlásí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

ANO, já ho budu volit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luuu

Švagrová (doteď jsem za těch x let nepochopila, co na ní bratr vidí), ho bude volit, pracovala v jeho firmě pár let.

Nedávno jsem četla, že neni vyloženě proti uzavření koalice s top09 a ods, což mi bylo sympatický, nicméně dnes se proti tomu vyhradil, že ani za mák, takže ani můj hlas už nemá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

já znám hned několik lidí a dokonce jsem byl na zasedání valné hromady v Agrofertu. Docela jsem se v duchu smál, jak zaměstnanci Agrofertu mluvili v superlativech ohledně pana Babiše. Nabíželi placky atd… takové laciné koupení člověka… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Prosím, nemohli bychom volby vynechat ? 🙂

před 3839 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Ne. pro mně jsou důležitější než menstruace.

před 3839 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek