Avatar uživatele
autacek

Kdo myslíte, že půjde po volbách s ANO do koalice?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… hlavně ti, kdo se budou chtít udržet u koryta (nekoukej na to, že slibovali před volbama, že s Babišem nikdo, to jsou jen předvolební sliby) …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Kdokoliv. Tady nejde o ANO. Koalice nikoho z kandidátů nezajímá, je to jen fráze! Celá podstata úspěchu kandidáta ve volbách spočívá ve správném pochopení všeho, čeho musí dosáhnout a tahle podstata by se dala shrnout do jediný věty:
„Je jedno, jak jsme se tam dostali, ale jsme tam!“ Tohle platí VŽDY, nejen u voleb. Když se štětka ukáže ve společnosti po boku státníka a ten z ní udělá třeba první dámu, platí to samý- je jedno, jak se tam dostala…
Tohle je taky jediný přirozený jednání člověka, ostatní je klam. Vždyť kvůli tomu samýmu choděj lidi do kostela, aby jim tam od toho pomohli. Aby jim tam pomohli od sebe samých…

Víme, proč přibylo tokila stran a kandidátů? Je to odrazem lidské rozporuplnosti chápání. Čím více možností pro volbu dostaneme, tím nižší je naděje nás uspokojit. Mimo jiné i nás na sněmovních křeslech ;p

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Víš, že je mi to jedno, Babiše
nesnáším.

Za ty podvody by ho měli zavřít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

To se teprve pozná, vše bude závislé na výsledku voleb. Možná také nepůjde nikdo a bude menšinová vláda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Kdokoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ve včerejší debatě na samotném začátku bylo otevřeno téma koalice s ANO a jednotliví lídři stran se k tomu vyjádřili. Někteří spolupráci odmítli striktně a vyloučili ji, jiní ji komentovali vyhýbavě slovy „já jsem přesvědčen že koalice s ANO a naší strany nevznikne“ … je třeba taková slove neinterpretovat jako jednoznačné odmítnutí. To že je nyní o něčem přesvědčen rozhodně není totéž co jasný příslib který dali například Piráti 🙂 Je třeba odlišovat jakými slovy to odmítnutí koalice zaznělo, zda je v něm jasný závazek nebo je to jen vyjádření osobní víry, že to nebude nutné :)

Záznam debaty všech předsedů kandidujících stran je zde, můžete se přesvědčit:

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/119664001­56-parlamentni-volby-2017/21741103­3181019-superdebata-posledni-slovo/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Možná modré ptactvo, růžové, rudé, samuraje, topánkovo a i tam co chcípnul pes a další

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Dostane-li se do parlamentu, tak KDU–ČSL.
Ta by šla do koalice snad i KSČM nebo s peklem,
jen aby „byla u válu“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Upřesnění: to jsem nepsal o Sarkozym!

před 2377 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek