l.t

znate nekdo nejaky dobry film?Jakej mate nejradssi?

Odpovědi
GangstaHelper

Mě osobně se hodně líbil krimi film Gran Torino. Je to tak trochu i drama. Hlavní roli ztrvárnil Clint Eastwood. Film je poměrně nový, myslím, že na něj ještě není dabing (což by zrovna mi vůbec nevadilo :).

Dále mám rád české Pelíšky.

rety

GT je česky již několik měsíců a povžuji to za jeden z nejlepších filmů. Ono doporučit dobrý film není sranda. Každému se líbí něco jiného. aspoň ýánr by napověděl

FOG

Myslim,ze znam a mam je rad a dokonce je sbiram.Skoro kazdy zanr,jen horory moc nemusim.
S oblibou si poustim francouzskeho cetnika nebo Vinnetoua a kdyz je mi smutno,tak ceskou pohadku ci filmy s Oldrichem Novym.

Scorpionek

ale samozrejmne :) dobre filmy jsou treba ( Já Robot, Já Legenda, – Will Smith , Transformers, Transformers 2, Avatar, a spousta dalsich. :)