Avatar uživatele
laura5555

Poznáte někdo film podle popisu?

Film už jsem dlouho neviděla proto si ho už skoro nepamatuju, ale pokusím se popsat.Před několika lety dívka stopovala a stopla auto, kde byli dva muži, ten jeden byl hodný, ale ten druhý ne. Ten zlý pak už měl i takový narážky a ta holka se ho pak už bála. Toho hodnýho poprosila, aby jí pomohl, a on ji bránil. Jenže ten zlý ho potom v lese něčím praštil a tu holku znásilnil. A po několika letech se o řeší a ta ženská je na toho hodnýho naštvaná, že jí tenkrát nepomohl.Stačí jakýkoliv nápad.Pamatuju si etšě ,že k nim nejdřív nastoupila jiná divka ,ale té se podařilo utéct(nastoupila do auta k náké rodině)

Zajímavá 0 před 2705 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
eleonnore

… napadly mě pouze podobné filmy, žádný ale přesně popisem nesedí. Pokud to byl nějaký levnější TV film, který nešel do kina, bude se ti dohledávat velmi těžko.

Diary of a Teenage Hitchhiker (1979)
Texaský masakr motorovou pilou (dvě verze, 1974 a 2003)
Stopař (1986, remake 2007)
Stopař II (http://www.csfd­.cz/film/72977-stopar-ii-cekam/prehled/)
The Hitchiker (http://www.csfd­.cz/film/230055-hitchhiker-the/komentare/)

Nedávno jsem viděla dokument o události, která se velmi podobně odehrála, a na ten tento popis seděl nejvíc. Ale ten už bohužel nenajdu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
laura5555

Neříkejte mi ,že ten film nikdo neviděl.

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
eleonnore

Chtělo by to možná ještě uvést přibližné stáří filmu – bylo to starší, třeba 70.,80.,90. léta?) nebo novější (2000 a výš)? A popřípadě, jestli to bylo české, československé, nebo zahraniční (třeba americké? německé?). Pamatuješ si aspoň, kdo v něm hrál? To bývá dobrá pomůcka.

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
laura5555

Byl to novější film a byl zahraniční.

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Opakováním dotazu odpověď neuspíšíte a porušujete tím zdejší kodex, který jste, hádám, vůbec nečetla. http://www.od­povedi.cz/kodex
Co takhle si místo filmu něco přečíst – zjistíte třeba, že před čárkou a před otazníkem se nepíše mezera, zatímco za čárkou ano.

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
laura5555

to mě nezajímá.Hledám ten film už od 17.00 a žádnou knihu číst nebudu já chci ten film!

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak si ho teda najdi – když to chceš, ale přidej ještě něco, takto ti nikdo neporadí, kouzelná koule má dovolenou …

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
laura5555

?????umíš číst ten film jsem hledala několik hodin tak jak si ho mam najít.Sem píšu ,protože proste nwm

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… asi blbě, nemám rád aroganci > a jestliže tě běkdo upozorní, na porušení pravidel, a ty mu na to odpovíš, že tě to nezajímá, že chceš ten film, pak si jinou odpověď ani radu nezasloužíš …

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
eleonnore

S Mc Merkurionem souhlasím, chtělo by to od tebe víc pokory. Tím, že tu začneš být arogantní, spíš lidi znechutíš. Takže ti nikdo neodpoví, i kdyby odpověď znali.

Nenašla jsem nic, co by odpovídalo tebou popsanému ději, jen částečně tomu odpovídá… viz odpověď.

před 2705 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek