laura5555

Poznáte někdo film podle popisu?

Film už jsem dlouho neviděla proto si ho už skoro nepamatuju, ale pokusím se popsat.Před několika lety dívka stopovala a stopla auto, kde byli dva muži, ten jeden byl hodný, ale ten druhý ne. Ten zlý pak už měl i takový narážky a ta holka se ho pak už bála. Toho hodnýho poprosila, aby jí pomohl, a on ji bránil. Jenže ten zlý ho potom v lese něčím praštil a tu holku znásilnil. A po několika letech se o řeší a ta ženská je na toho hodnýho naštvaná, že jí tenkrát nepomohl.Stačí jakýkoliv nápad.Pamatuju si etšě ,že k nim nejdřív nastoupila jiná divka ,ale té se podařilo utéct(nastoupila do auta k náké rodině)

Odpovědi
eleonnore

… napadly mě pouze podobné filmy, žádný ale přesně popisem nesedí. Pokud to byl nějaký levnější TV film, který nešel do kina, bude se ti dohledávat velmi těžko.

Diary of a Teenage Hitchhiker (1979)
Texaský masakr motorovou pilou (dvě verze, 1974 a 2003)
Stopař (1986, remake 2007)
Stopař II (http://www.csfd­.cz/film/72977-stopar-ii-cekam/prehled/)
The Hitchiker (http://www.csfd­.cz/film/230055-hitchhiker-the/komentare/)

Nedávno jsem viděla dokument o události, která se velmi podobně odehrála, a na ten tento popis seděl nejvíc. Ale ten už bohužel nenajdu.

laura5555

Neříkejte mi ,že ten film nikdo neviděl.

eleonnore

Chtělo by to možná ještě uvést přibližné stáří filmu – bylo to starší, třeba 70.,80.,90. léta?) nebo novější (2000 a výš)? A popřípadě, jestli to bylo české, československé, nebo zahraniční (třeba americké? německé?). Pamatuješ si aspoň, kdo v něm hrál? To bývá dobrá pomůcka.

laura5555

Byl to novější film a byl zahraniční.

quentos

Opakováním dotazu odpověď neuspíšíte a porušujete tím zdejší kodex, který jste, hádám, vůbec nečetla. http://www.od­povedi.cz/kodex
Co takhle si místo filmu něco přečíst – zjistíte třeba, že před čárkou a před otazníkem se nepíše mezera, zatímco za čárkou ano.

laura5555

to mě nezajímá.Hledám ten film už od 17.00 a žádnou knihu číst nebudu já chci ten film!

Mc Merkurion

… tak si ho teda najdi – když to chceš, ale přidej ještě něco, takto ti nikdo neporadí, kouzelná koule má dovolenou …

laura5555

?????umíš číst ten film jsem hledala několik hodin tak jak si ho mam najít.Sem píšu ,protože proste nwm

Mc Merkurion

… asi blbě, nemám rád aroganci > a jestliže tě běkdo upozorní, na porušení pravidel, a ty mu na to odpovíš, že tě to nezajímá, že chceš ten film, pak si jinou odpověď ani radu nezasloužíš …

eleonnore

S Mc Merkurionem souhlasím, chtělo by to od tebe víc pokory. Tím, že tu začneš být arogantní, spíš lidi znechutíš. Takže ti nikdo neodpoví, i kdyby odpověď znali.

Nenašla jsem nic, co by odpovídalo tebou popsanému ději, jen částečně tomu odpovídá… viz odpověď.