zvonisek

Znáte někdo nějaký český film nebo seriál ze zdravotního prostředí?

Myslím tím spíše starší filmy a seriály

Odpovědi
Kulpix

Je jich mnoho tak třeba》 Sanitka, cesty domů, ordinace v růžové zahradě.......

anonym

Nemocnice na kraji města, Sanitka, Pozor, vizita!, Dobří holubi se vracejí, Operace mé dcery… Je spousta krásných filmů i seriálů a nejvíce se mi líbil zmiňovaný film „Pozor vizita“ kde exceloval fantastický „pan“ herec Rudolf Hrušínský.

… Bílá nemoc, Kdo chce zabít Jessii, U pokladny stál (mimochodem, Vlasta Burián je můj nejoblíbenější herec)… a zbytek si můžeš dohledat sám.

Kepler

Ještě doplním Sestřičky, velice srandózní film. Vedle Pozor vizita! můj nejoblíbenější z tohoto prostředí. A ještě Doktor od jezera hrochů.