skorcovaz

Znáte dobrý film?

Shlédli jste nějaký dobrý film, který by jste mohli klidně doporučit zkouknout?

Nejlepší odpověď
iceT

Doporucim doporuceny Carodejuv ucen,Vykoupeni z veznice Shawshank,Zelena mile,Ten nejlepsi,Radio…
Zalezi jaky zanr preferujete.

Další odpovědi
rybíz

Komedie: Periskop nahoru a dolů, USA
Uprchlík, Šerifové, Zelená míle, Nezvratný osud 1, 2,

verka

V poslední době jsem si znovu pustila Avatara, je to jiné a líbí se mi to. Jako oddechovku bych doporučila třeba Ženy v pokušení, dneska jdu na Čarodějův učeň, tak recenzi dám až zítra.

Toruk

Pevné pouto od Petera Jacksona (Pán prstenů, King Kong), Jak vycvičit draka (od tvůrců Lilo & Stitch), Sedm životů (od Gabriela Muccina)

gnr54

Nebezpečný klient jsem viděla snad 20×.Mohu doporučit.

martina1

Naposledy jsem viděla Ženy v pokušení a lepší film asi dlouho neuvidíM.Jinak mám ráda Vratné láhve,Přežili jsme Ardeny nebo Hitch.

anonym

Toto je žebříček nejlepších filmu, pokud hledas dobrý tip vezmi to seshora
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?limit=200&zan­r=0&rok=1980&rok2=0&pu­vod=0&typ=0

Případně můžeš upřesnit žánr, rok, původ, … a tak vygenerovat specifický zebricek filmových tipů

quentos

nevím jak vy, ale já se na filmy obvykle nekoukám shora, takže mi je stačí ZHLÉDNOUT.