Adula.57

Nějaký dobrý film?

Dobrý den, už jsem nějakou dobu nemocná a tak jsem doma. Po týdnu už mám shlédlých hodně filmů. Nevíte o nějakém dobrém na téma romantiky, sci-fi, hororu nebo komedie? Nebo aby to bylo něco jako Harry Potter, Stmívání? Díky
Doplňuji:
Otázku před pár minutami mi odstranily a já se ani nestihla podívat na odpověd.

Nejlepší odpověď
iceT

Thor,Hon na čarodějnice,Ka­zatel,Faster

Další odpovědi
Drap

Stačí se zeptat jednou, neni třeba otázky donekonečna opakovat.Viz tvoje otázka před několika minutami

MrGandy

green lantern
thor
street dance
transformers 3
kamarád taky rád