samicek333

Znáte druhy retrívrů?

Nejlepší odpověď
Deli

Ano, ale jen některé...které?

Zlatou máme doma, pak znám labradorské, vím, že jsou ještě další, třeba takoví ti hnědí kudrnatí, ale nevzpomenu si, jak se jmenují 🙂

Další odpovědi
anonym

Ano, ale jen některé...které?

Ale protože nesedím jen u compu, ty, co jsem znal už tu vyjmenovali.

barnajka

Ano, ale jen některé...které?

Nevím, jestli to jsou všichni, ale pár znám:
zlatý retrívr, labrador, Flat coated retrívr, Curly retrívr (to je ten kudrnatý ;) , Nova Scotia duck tolling retrívr, Chesapeake bay retrívr.
Sama mám doma zlatýho, ale moc se mi líbí i ten černý flat coated

robosobo

Znám pouze jednoho...kterého?

Znám jen Zlatého.

quentos

Jen jsem o nich slyšel

zlatej, jinej mě nenapadá. Na ulici bych ho nepoznal

Ponytail

Ano, ale jen některé...které?

Labradorský, zlatý, flat coated.

Syd

neznám

HOMER

neznám

filva

Ano, všechny