Znáte chuť „umami“?

Věděli jste o tom,že další chutí člověka je tato výše napsaná?
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/U­mami

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jop, máš tím prej cejtit přidaný glutamáty, hojně využívaný hlavně v čínské kuchyni, proto pak „syndrom čínské restaurace“ – někomu to nemusí dělat dobře. Malina Obrowská se chlubila, že ji prej má…

Další odpovědi
Drap

Ano, chutná podobně jako sojovka.

JájsemRaibek

Já mám i chuť u taty

Alesh

Ááááááááááá, pán se koukal na „Míň je víc“. 🙂

rigormortis

RyuzakiKate…přidaný glutamáty (čínský syndrom? Zjistěte si co je glutamát a co znamená a v jaké míře pro naše tělo.)? A ty přírodně obsažené ne?

briketka10

RyuzakiKate

nominace za " Malinu Obrowskou " znemenám si cha :))