Andělé

Znáte Badoo?

Přišlo mi dnes poprvé email od Badoo,jestli se chci s někým seznámit.Nemám zájem,ale klikla jsem kamsi,kam to odeslalo na všechny emailové adresy v mém seznamu,že se chci seznámit s mužem.Poslalo to i na adresy mých učitelů ze školy a je mi tedy dost trapně.Podařilo se mi z Badoo nadobro odhlásit.Prosím,když už jsem z Badoo zrušená,nevíte,jes­tli v emailech rozeslané všem bude stále na mě kontakt?Nejsem z toho trapasu nadšená.Moc děkuji za radu

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/badoo-co-je-to-za-stranky

Mě přišel před týdnem meil z těchto stránek,že se se mnou také chce někdo seznámit.Abych si zprávu vůbec mohla přečíst,chtělo to hned registraci.Jenže protože chodím sem na odpovědi,a vím,že s tím byly problémy,tak jsem celou zprávu hned hodila do koše a nikdo mě neotravuje a mám klid.Ale jinak ti neporadím,promiň