petka.s

Značka Niceboy je přijemny chlapec?

Odpovědi
elkon

Pro pojmenování firem se používají různé názvy. Nemusí vždy souviset s obsahem výroby. A nemusí být také doslovným překladem.

Filip84

Spíš hezký, pěkný – u chlapce se, přeci, „cute“ moc použít nedá, pokud teda není orientován na osoby shodnýho pohlaví, že?

Příjemný v tom smyslu, jak to pravděpodobně míníš, by byl „Jollyboy“. Případně Engaging (boy).

cappuccino

Je to spis mily chlapec, hodny chlapec.