usteman

Zná někdo dobrou stránku, kde se daj stahovat filmy nebo hudba nebo hry??

pls ne torrent ten znam.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Taky doporučuji ulozto.cz. Je od tud velice pohodlné stahování ;o).

Zdroj: www.ulozto.cz

Další odpovědi
GangstaHelper

Již klasicky zde padá uloz.to – opravdu stále kvalitní zdroj.

Dále se těžko radí, někde mají to, jinde zase ono, proto pomáhá strejček google.

panenka

já používám uložto.cz

Wareg

Já bych osobně používám ke stahování úložiště Rapidshare. Doporučuji prohledat pomocí googlu internet, zadat název filmu, např. „The Shining“ a za název filmu napsat „rapidshare“ = " The Shining rapidshare „. Vyběhne tam x stovek odkazů na jednotlivé stránky s odkazy, pak je odzkoušet, zda jsou funkční nebo ne. Filmy se hledají na internetu různě, toto je jedna z možných variant. A nebo warez fóra, vyhledávat dle jednotlivých sekcí "Filmy, seriály atd…“. Dají se taky použít různé „vygooglované“ blogy, war fóra, těch možností je nespočet. Ale warez fóra jsou asi nejlepší možností po torrentech.