Damiana

Zmizí někdy to věčné „rozklikávání“?

Dost mi to vadí a jistě nejsem sama. Všechno je tu teď pomalejší, ale tohle zdržuje snad nejvíc!
Hlavní stránka, rozkliknout na další otázky, to samé v profilu… Děsně mi to leze na nervy a zajímalo by mne, jaký má toto „vylepšení“ ve skutečnosti význam a k čemu je to dobré. Ví to někdo?
Doplňuji:
Přesně jak píše Očko, to je snad na tom to nejhorší a vůči tázajícím se nebo dalším odpovídajícím (s doplněním apod.) až neslušné. Já se tedy snažím vracet a čtu všechny příspěvky, ale je to velmi zdlouhavé. Je to zbytečné omezení a zajímalo by mne, zda poskytovatel služby bere na zřetel tuto nespokojenost uživatelů a bude se jí zabývat.

Nejlepší odpověď
Andělé

To teda. Abych se někam dostala,klikám a klikám a zase klikám…snad budu klikat ještě ve spaní,při jídle…
Vůbec to nechápu.Pokud někdo chce něco zlepšit,čekala bych hl.co nejvíce zjednodušení,ale zde je to zcela naopak.
K čemu to může být dobré? Asi se admíni vsadili,koho vynervujou nejdříve a pěkně si z nás utahují,opravdu děs běs..:-(

Další odpovědi
anonym

Vadí,nevím a taky mě to štve…:D

www

Ano, je to na nasrání.
Neptej se ale adminů, ti jsou jen cosi. Spíše provozovatele těchto stránek.
Navíc se obávám, že to tak zůstane, ať se mám to líbí/nelíbí. Těch věcí je ale víc! ☹

Makina

Mám takový pocit, že nový vzhled tyto stránky úplně zničil..dřív to bylo velice jednoduché, přehledné, rychlé! Teď to jde pomaličku, když se napíše více otázek za sebou, tak se mi ani nezobrazují..no­..hrůza!!! Člověk, když se chce někam dostat či odpovídat na otázky tak aby u toho zestárnul.

anonym

Damiano, je to velmi důmyslné opatření. Taky mne to sojkuje neskutečným způsobem. Takže než bych jako idiot pořád klikala, přestala jsem se zajímat o předchozí otázky a odpovědi. Prostě je nečtu, nekontroluju.
Dříve jsem sice na odezvu čekala a podle ní potom reagovala dál, dnes už to prostě nedělám. Nevracím se a neztrácím tím zbytečně ani čas, ani nervy.
Jen je chudák ten, kdo doplní otázku a čeká, že ještě zareaguju.
Netuším, jestli toto byl záměr nové verze, ale je fakt, že jsou její součásti, které jsou dokonale otravné. Klikání je jednou z nich.

briketka10

taky mi to vadí, vadí, vadí a navíc mě z toho tak moc bolí ruka au ☹

pusinka50

Mně to vadí moc, vadí mi už začátek, že mi to nenabídne mou emailovou adresu při napsání prvního písmene tak, jak to je dobrým zvykem u většiny serverů, kde je člověk zaregistrován. Moje nálada zde značně poklesla, pomalý je to jako prase, pořád klikám a klikám a čekám a čekám..:-( ☹

Mapel

Nejsi sama!