no107064

Co můžete udělat, když Vám zaměstnavatel chce podstrčit pracovní slmouvu, kde jsou horší podmínky než byly doposud?

Co můžete udělat, když Vám zaměstnavatel chce podstrčit pracovní slmouvu, kde jsou horší podmínky než byly doposud? popřípadě můžete odejít bez výpovědní lhůty pokud s tím nesouhlasíte? dě­kuji

Odpovědi
Clouseau

Nemusíte podepsat a platí smlouva původní… Pokud je původní na dobu neurčitou pak jí zaměstnavatel může ukončit tak jako tak, ale bude vám náležet odstupné…