Lgee

Zlepší se někdy ovzduší ve městě?

Bude to trvat už navždy? To toho chci tak moc? Jen čistý vzduch (u nás neni čisty ale není to citit) ted 18hod denne citim smrad a nemuzu ani poradne vetrat.
Mam se jit zabit nebo to skončí někdy?
http://www.ec­most.cz/ovzdu­si.php?page=lit­vinov

Odpovědi
triqma

Otázka na budoucnost, těžko odpovídat. Na druhou stranu ale má stejný pojetí, jako kdybych se zeptal, jestli ve městech bude někdy míň aut. Abych ti odpověděl, cítit smrad z ovzduší je určitě na pováženou. Tvé plíce si zároveň na „vůni“ ovzduší v místě tvého bydliště zvyknou, není to nic co bys měl pociťovat. Spíš jsi lehce paranoidní, nejdříve zmiňuješ že vzduch není čistý ale není to cítit a pak že cítíš 18 hodin denně smrad. Žiju v centru a problémy s ovzduším nemám. Zkus nějaké dýchací cvičení pro zmírnění stresu a pro lepší okysličování organismu. Pokud ani to nepomůže, jsi výjimečný a cítíš něco, co naprostá většina schopna cítit nemůže. V takovém případě pak jen uzpůsobit své momentální žití pro směřování svého života k dožití mimo město, někde u moře nebo v pralese. A nemyslím to ze srandy.