Zlato pro všechny!

Po úrodě medailistů pro jednotlivce, jsme i my všichni ráno dosáhli celkového počtu 12 000 registro­vaných, čímž jsme se ocitli na pomyslné úrovni s městem Holešov, což je 109. v ČR co do velikosti podle počtu obyvatel.
Tož si popřejmeš i navzájem!
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_m%C4%9Bst_v_%C4%8Ces­ku_podle_po%C4%8D­tu_obyvatel
Doplňuji:
Pro led a ostatní, domníváte se, že s kvantitou roste i kvalita?

Nejlepší odpověď
annas

Vzájemná gratulace. Jenže škoda je, že Odpovědí ztrácejí svůj původní charakter. Stávají se víc chatem a odpovědnou na otázky při řešení DÚ a různých olympiád. Navíc mnozí tazatelé přidávají admin. práci vkládáním chatovacích otázek do nesprávných kategorii.

Město Holešov jsem několikrát navštívila, docela se mně líbí.

Další odpovědi
led

Doktore, a na čo sa to pýtate? Nenašla som v tom žiadnu otázku, len informáciu…

hanny 2

Děkujeme za informaci,to se to tady dnes přímo zlatem blyští!Gratulace všem!
A doktore,včera jsem šla spát proto,že jsem si to dnes chtěla vychutnat,ne zbaběle před dovršením bodů!Vůbec jsem ale netušila,že už se nebudu ráno muset namáhat!
Tak dííííííky ještě jednou!
Doplňuji:
S kvantitou kvalita většinou neroste nikdy!

tom004

Také mne to těší,ale jinak naprosto souhlasím s >annas<.

Drap

Možná to je zajímavé, ale nechápu dost dobře smysl. Pravdou je že každý to vidíme na monitoru, kolik nás tu je. Ve srovnáním s Holešovem, který je pěkné město, se může zdát, že je nás honě, pokud však vezmeme v úvahu celý internet, tzak jsme podle počtu jedna z malých, zapadlých vesniček.

Natee

=) Jsem ráda vaší součástí.
Gratuluji všem ostatním!

anonym

To je jen a jen dobře,že se registrují další.

Led,udeřila jste hřebíček na palici (hlavičku)!

P.S.Nedáme návrh na nové logo Odpovedi.cz , když to stávající je zavádějící?
Třeba : http://img.na­dapenny.com/t20/120­08/nadap024925216­050232.jpg

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/120­08/nadap031200281­470237.jpg

Lukin12

Cena zlata se neustále vyvíjí a i navzdory krátkodobým výkyvům zlato představuje bezpečnou dlouhodobou investici. Na obrázcích jde vidět vývoj ceny zlata v horizontech 5 a 10 let. http://www.in­vestice.cz/ce­na-zlata/t113/

anonym

ad led, už je to pár měsíců, co ses tázala na totéž a bylo ti odpovězeno, že rubrika aktuality při jejím doplnění, není podmíněna otazníkem, právě pro možnost i aktuálních informací. Je v tom tedy krátká paměť nebo záměr, když většina v těchto rubrikách reaguje na bezotazníkové otázky bez nějakých výčitek?
Jiná věc je, že tázací formulace vypadá lépe, ovšem v tomto případě jsem spíše narážel na stav, kdy se nějak ten motivační systém zvrhává.

anonym

Pro osvěžení paměti led, věcný odkaz, viz diskuze.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vesela-skola-vyzkousejte-si-zabavny-kviz-o-cr

led

Kvalita nie je úmerná kvantite. Tu na tejto stránke mám naopak, pocit, že kvalita klesá. Preto som takto reagovala. Nepáči sa mi totiž, keď sa táto stránka mení zo poradnej stránky na pokec.

led

As to napísala presne

led

oprava
Annas to napísala presne.
Ospravedlňujem sa za spotvorenie mena.