Rafaelo111

Jaké máte zkušenosti s psychologem/psychi­atrem?

zkusenosti s psychologem/psychi­atrem?

Jaky mate nazor na psychologa/psychi­atra? Pomohli vam?

Trapi me sebepodcenovani, nekdy i precenovani (podle toho o co se jedna). Proste se v sobe moc vrtám. V detstvi jsem nemel stesti na spoluzaky, ale takove decka ve skole jsou – previti.

Projděte si odkaz, dovíte se víc

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zku%C5%A1e­nosti%20s%20psy­choklogem%20a%20op­sychiatrem%20

Odpovědi
Palpatine

Ano psycholog nebo psychiatr by ti měl pomoct. Je to jejich práce, za kterou jsou placeni. Dětství mělo špatné více lidí, někteří mnohem horší než ty. Rozhodně psychologa navštiv. Určitě ti pomůže. Sice nejsem psycholog ale určitě bych ti osobně poradil aby ses otočil k minulosti zády a zapomněl na ní. Co bylo už nevrátíš, důležitá je budoucnost a přítomnost. Ber to tak, že ty prevíty co ti dělali nepříjemnosti už zřejmě nepotkáš a už máš od nich pokoj. Naopak jim dokaž, že se v tobě spletli. Dokaž jim, že tě nedokázali položit „na lopatky“ ale že jsi silný, i přestože ti dělali to co dělali.