bobánek

Jaký je rozdíl mezi psychiatrem a psychologem?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka už několikrát byla položená. Podívejte se na odpovědi na stránce:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=psychiatr+a+psycho­log&sa=Vyhledat#1215

Další odpovědi
fofbal

Psycholog rozebírá a radí – psychiatr léčí a stanoví diagnozu

irij

PsYcholog se bez obtíží naváží do našich problémů. PsYchiatr pak léčí problémy ,které z toho vzniknou.