Bodačka

Jaké je to u psychiatra?

Jaké je to u psychiatra? Je hodný? On dává jen otázky? Může se u něj brečet? Děkuji za Vaši trpělivost…

Nejlepší odpověď
Drap

Dobrí, popovídáš si a jdeš domů-

Další odpovědi
johana 56

Záleží na tom, co od psychiatra očekáváte a chcete změnit.
Někdy třeba opravdu pomůže otevřeně a bez zábran si popovídat, jindy jsou nutné podpůrné léčivé prostředky nebo terapie. Čím déle jsou náznaky psychické nevyrovnanosti potlačovány a odsouvány, tím hůře se člověk dostává k normálnímu stavu.
Je to vše o stavu mysli, různých pocitech, povahových záporech, špatných zážitcích…
Zlí určitě nejsou, jen mají možná trochu odlišný postoj v přístupu k pacientům. Důležité je, aby si člověk sám a včas uvědomil, že danou situaci bez odborné pomoci nezvládne a vyhledá ji.
Také psychicky vyrovnaný člověk se může setkat s faktem, že jediná děsivá vteřina změní jeho dosavadní život a stane se 'noční můrou‘ i na několik let…
Proto „nikdy neříkám nikdy“…

Lamalam

Podobné jako u psychologa.

marci1

Je to vzájemný rozhovor. Oba dva se můžete zeptat a odpovědět. 🙂

Ganymede

Upresni prosim otazku, co presne myslis????

lexx

velmi často je to MUDr.Cvok který sám potřebuje odbornou pomoc…

honza19hk

záleží co ti je a co tam budeš předvádět. Jsou dvě možnosti bu´d tě pustí domu ikdyž třeba s léky, nebo tě zavře někam do léčebny.

Emefej

Za chvíli to poznáš sama, ale běž tam co nejdříve. Tvůj stav se zhoršuje a psychiatra opravdu nutně potřebuješ.