Mp2

Je někdo z vás psycholog nebo psychiatr? Pokud ne, nevíte, kde někoho najít narychlo?

Chtěl bych se zeptat.
Je někdo z vás psycholog nebo psychiatr ?
Hledám pro kamaráda, který má (asi těžké) deprese. Bohužel ho všude objednají nejdříve za 2 měsíce.
Jak někoho najít narychlo ?
Díky.

Odpovědi
Edison

Nejsem. A narychlo… UTFG a TLF.

Drap

Třeba zde:
http://psycho­rady.cz/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=5299226241­_VS_psychorady­.cz+(reg)&utm_con­tent=psycholo­gicka+poradna&ut­m_term=psycho­logicka+porad­na
https://parkinson-help.cz/odbor­ne/poradny-2/poradna-psychiatricka/

ivzez

Každá psychiatrická nemocnice by měla centrum krizové intervence.
Dále se zkuste poohlédnout po linkách důvěry (ovšem řada už bohužel
ukončila provoz → většinou kvůli financím).

V Praze by měl i teď v noci fungovat RIAPS.

Jako Vůbec

Třeba Bohnice mají nonstop centrum, kam můžete přijít klidně ve 3 ráno. Poskytnou potřebnou pomoc, poradí a popř. můžou poskytnou i limitovanou medikaci.Nevím jak to funguje v jiných městech,al zkuste si vyhledat krizová centra.