Hakunamatata

Bude mi kterýkoliv psycholog/psychiatr schopen pomoci s hypochondri­i/kyberchondri­i?

Existuje specializace přímo na toto onemocnění? Nebo můžu jít ke komukoliv? Můžete v Brně někoho doporučit, ideálně muže? Může tato nemoc odeznít sama?

Nejlepší odpověď
www

KONEČNĚ správná otázka.
Ano, pomůže ti i praktický lékař víc, než kdokoliv zde.
Navíc tě doporučí k odborníkovi! Začni proto tímto způsobem.
Názor
Doplňuji:
‚Samo‘ neodezní nic.
Běž tam
a věř mu, i výběr odborníka nechej na lékaři. Hlavně se nespoléhej na ‚vševědoucí‘ net, proti vyšetření, konkrétní diagnóze ví ten net prd, často také blbosti od promiň, tobě podobných ‚odborníků‘, ap.