C-system

Zkusenosti s AUTOSKOLOU

Dobry den delam autoskolu prihlasil jsem se 30.9.2013 mel jsem naplanovane jizdy s tim ze 28 jizdu bych mel 2.12.2013 jedna se o standartni kurz mam odjezdeno 6 jizd dnes bez duvodu autoskola mne 2 naplanovane jizdy zrusila tak se plam zda bude mozne prejit na rychlokurz protoze z takovu budu mit rp tak v lednu 2013 ma nekdo s tim zkusenost v podneli jdu na autoskolu tak si to tam vyridim ale chci vedet co mne ceka dekuji

Odpovědi
mosoj

Jo rychlokvaška, to je ono !!!!!

anonym

Objednal sis nějakou službu – předpokládám, že jsi s autoškolou uzavřel smlouvu – a v té jsou (resp. měly by být) takové náležitosti řešeny. Z nás tady nikdo danou smlouvu nezná, nevíme ani, a kterou školu se jedná – co chceš poradit?
Přečti si smlovu a zjistíš, na co máš, jakožto zákazník, právo (a zda vůbec na něco) – od toho se pak může odvíjet další tvé jednání se školou – sleva, návrat k původnímu harmonogramu, přechod na harmonogram jiný…