Zkoušeli jste vysoušet přezrálý banán?

Na ukázku vkládám co se stane,když přezrálý banán vysušíte fénem – studeným vzduchem.
Díky za koment.
http://www.to­jenapad.sk/co-sa-stane-ked-prezrety-banan-vysusite-fenom-genialne/

Nejlepší odpověď
redy

Třeba v obchodech dělají noční.A druhej den si koupíme čerstvoučký banány ☹

Další odpovědi
kapka

Nezkousela, mam jinou praci, nez obarvovat banany na zluto. :D A taky nemam fen se studenym vzduchem. :) Ale vim, ze o tom video koluje na netu, videla jsem ho no. Je to zajimave. :)

anonym

Hmmm, geniální! (;)