dust8

Zkazí se rozřízlý citrón, když se nedá do lednice či se z něj pak vytrácí vitamíny?

Možná jen nevydží, tak dlouho čersvý, když není v lednici? Dal bych si jej do stolu, ale teď jsou hice, tak se obávám, že tam dlouho nevydrží?

Kapám si jej teď často do čaje.

Odpovědi
Kelt

Dělej to co můžeš. Když máš ledničku, tak tam ten citron dej. Vitaminy se ztrácí i v té ledničce, ale není to tak rychlé. Nebo si kupuj tolik citronu, kolik potřebuješ, aby se nezkazily. Když koupíš hodně, zkazí se i ty, co nebyly rozříznuté, za určitou dobu.

Dochy

Já nemám rád když žena dá citron do lednice. Tam se na něj akorát zapomene a do druhého dne stejně vyschne. Lépe když zůstane na stole na misce. Kdo chce ho použije a pak se vyhodí tak jako tak. Jen využit je o něco víc.