Avatar uživatele
12kolemjdouc

Získal bych si tim srdce holky?

Napsal jsem holce ze mi prijde její chůze sexy a ze pokazde kdyz vidím Kylie minogue song tak mi to pripomina ji.jsem na tom oblicejove jako Depp. Takovy nadprumer. Získal bych si tim vaše srdce

Zajímavá 0 před 569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Počkej, Ty se ptáš, jestli bys získal ženské srdce tím, že máš Gesicht jak nějaký Bratwurst?

Ale asi ano, ono když je ti patnáct, té holce je taky tak nějak, tak to tak spousta má. Pak jí život proliská zleva – zprava, a buďto se srovná, nebo si pořídí psa a na chlapy se víš co, nebo to bude tragéd nepoučitelný.

Jinak je mi líto, ale stavět interpersonální vztahy, ne tak takové, na kecech, a na tom, jak kdo vypadá, je dost mimo. Ale, samozřejmě, každému, co jeho jest. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Jenom na základě tohohle asi ne… Spíš jí to může akorát zaujmout (jestli pozitivně nebo negativně, to nwm, ale pozornost bys měl). ;)

Chce to něco víc. Srdce získáš svým chováním, charakterem/o­sobností a přístupem k ní (ale i sám sobě) – tzn. není to otázka okamžiku, ale delší doby, musíte se alespoň chvíli znát, sbližovat se. Srdce nezíškáš jen tím, že ji jednou něco řekneš/napíšeš (teoreticky jo, ale to by muselo být něco extra speciálního). Důležitá jsou i gesta, respekt a vlatní sebeúcta. Humor je plus, sebevědomí je samo sebou.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Nevím, zda je to k smíchu nebo k pláči. Záleží na té dívce (holky jsou u zedníků), kolik je jí let, zda o tobě ví (případně po tobě touží). Kolik toho má/nemá v hlavě. ;D . Na srdce to samozřejmě není.
Mně by takový „sexuální loudil“ pekelně naštval, odradil :/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

NJN, hoši jsou ještě mladí a jejich rady dle toho vypadají. A da ny…, co bys v tomto ohledu čekal za UŽITEČNOU radu od HOLKY? Cesta k ženskému srdci je plná překážek, to ví každý chlap.

Nicméně stačí kvalitní, dobře nabroušený nůž s delší čepelí. A s trochou praxe (jj, jako se vším, trénink je základ!) to budeš hravě zvládat za pár okamžiků. Na tvém místě bych se začal zabývat problematikou jejich skladování. Přeci jen to působí neesteticky, když otevřeš lednici a "Hmm, pomazánka, salám, ženské srdce, polévka od včera… ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Na to se vykašli, důležité je rozsevat své sémě

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Jak u které, pozor na to! 🙂

Avatar uživatele
Disraeli

No však jo. :)

Avatar uživatele
Filip84

No, ale to jsi mu nenapsal. Třeba to na ní zabere, takhle na jeden večer. Nebo na hodinu. Nebo tak něco! 🙂

Avatar uživatele
Disraeli

Napsal… že to na ní zapůsobí, získá si její pozornost, zaujme jí – akorát se neví jestli pozitivně nebo negativně (a to je právě na tom, o jakou holku jde.. některou to urazí, jinou pobaví, další odpudí, jiné to zalichotí). ;) :P
Že by ale vyloženě získal její srdce, je stejně vysoce nepravděpodobné – ať jde o jakoukoli babu.

Avatar uživatele
Filip84

To je pravda! 🙂

Nový příspěvek