Jimi Gilmour

Žijete si tak, jak chcete, nebo se přizpůsobujete druhým a musíte dělat to, co nechcete?

Nejlepší odpověď
xxx3

Ono je snad možné nijak se nepřizpůsobovat svému okolí?

Další odpovědi
Kepler

Žiju si jako singl tak jak chci a nikdo mi do toho nekecá, jenom doktoři. Samozřejmě je tady finanční omezení pro důchodce. Ale sláva, už jsem dostal první navýšený důchod, tak si můžu dovolit válet šunky na dovolené o celý jeden den déle!