vaiko

Jak zjistit kolik ještě člověku zbývá života?

Nejlepší odpověď
alex.agent

Blbá otázka, neexistuje přesná odpověď. Umřeš až umřeš, může to pít za 5 let (třeba autem) nebo třeba za 60 let přirozenou smrtí. Je to blbá otázka na kterou neexistuj odpověď :) každopádně existují stránky které ti přibližně ukáží kolik by ti mělo zbývat života podle toho, jak to tam vyplníš, jak jeslti kouříš atd. každopádně je to blbost

Další odpovědi
vlk samotař

Nezlob se,ale nechci to vědět!!!

anonym

V případě vážné choroby se většinou lékaři do prognózy nemocného trefí.
U zdravého člověka bych se po tom nepídila.
Dokonale mne znechucují spamy, které nabízí spočítání předpokládaného úmrtí.
Jejich tvůrce bych za takový skvělý počin poslala do basy. Jako vtip to rozhodně nevidím. Spíš jde o nechutný způsob, jak se zviditelnit.
Doplňuji:
Pokud chceš svůj život (svůj vyměřený čas) prožít smysluplně, žij tak, jako bys žádný čas už neměl.
Nepřemýšlej o smrti, ale o tom, co chceš ještě udělat, než přijde.

Kohut57

Říká se , že slyšíš-li sýčka houkat a počítáš, kolikrát zahoukal,tak tolik let budeš žít. Sýčka jsem slyšel houkat mnohokrát a ani jednou jsem si netroufl to počítat. Řídím se pravidlem nezvyšovat riziko. I když se jedná o pověru. Nikdy jsem nic nezesměšňoval a věř, že se to vyplácí. Pokora a bázeň není slabost. Troufalost není hrdinství.

bolak

http://www.you­tube.com/resul­ts?client=ope­ra&rls=cs&q=vo­lejte+v%C4%9B%C­5%A1tce&oe=utf-8&channel=sug­gest&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=w1&gl=CZ

nebo pak tady > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/send-p-m/28925

jarní VLK

Nezjistis ! Mas toli casu kolik ti ho bio h. nebo buh daly ,tak si uzive ci trp dokud to jde !
Kdy bys vedel(a) cas smrti tak bys umrel(a) i presto ze by to nebyla pravda vsugesce funguje najednicku ve vsech smerek !

anonym

Stačí napsat email smrti a ona ti to řekne bohužel jsem ten email ztratil a nemohu ti jej dát.