Kepler

Ženu ani květinou neuhodíš?

Chlapi, uhodili jste někdy ženu a proč? Jak jsem slyšel pana Donutila:

„Nikdy nepochopím, jak chlap může uhodit ženskou. Zabít, to jo! Ale uhodit?“

Nejlepší odpověď
annas

Vidím to trochu jinak.

Vzpomněla jsem si na starší film, detaily si příliš nepamatuji, jen letmo, že hlavní hrdina se nedovede pohádat s žádnou ženou ani se s ní rozejít, takže stále navazuje známosti nové – jde o nadsázku …záletník tudíž žádnou ženu neuhodí ani květinou, ani ničím jiným … …
.
Ve skutečnosti takovýto záletník muž spíš ženě květinu koupí jako omluvu za své chování. Květiny přece umí „mluvit“.

Proto se domnívám, že málokterý muž ženu květinou uhodí, raději jí daruje květinu a udělá jí radost.
.
Ale nikdy neříkej nikdy.

Ženu ani květinou neuhodíš, ale potěšíš písněmi o květech.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0AxiTJ94nvg

Další odpovědi
led

Vrahovia nevinných kvetov!
Žena odolá každej pohrome, ale vysvetlite kvetu svoj nekalý zámer…

anonym

Ne nikdy a podobně jako Donutil si nějak ani neumím představit situaci, která by k tomu mohla vést. Jakoukoliv situaci bych asi vždy řešil jinak než takto i kdyby byla hodně vyhrocená a na ruby život obracející, neviděl bych žádný smysl v tom někoho profackovávat a tupě demonstrovat jakousi nadřazenost. Není to důstojné ani pro jednu stranu a hlavně sám bych si připadal jako skutečný lempl kdybych se k tomu měl uchýlit.

aliendrone

A to jsem si myslel, že herci jsou na ženy experti! LOL!

Idea je to krásná a MOC by se mi líbilo, kdyby to mohlo bez vyjímky platit, protože osobně se mi takové počínání husí tak, až mi z toho naskakují pupínky. (jo to s chlapama, to je jiná, ale tomu asi každý rozumí)

Bohužel (alespoň pro mne) toto tvrzení za všech okolností NEPLATÍ! Životní zkušenosti (jakkoliv nejsou tak rozsáhlé, jako u chlívného notorického holkaře Keplera – toho asi nikdo netrumfne ;) :D) mne naučily, že jsou situace, kdy je fyzická konfrontace nevyhnutelná/nutná.

Je to asi takhle – u cca poloviny žen k tomu nikdy nedojde, není to potřeba (tímto děkuji všem ženám, které chlapa ušetří tohoto MIMOŘÁDNĚ NEPŘÍJEMNÉHO zážitku). Pak je tu asi 40% žen, kdy k tomu dojde jen jednou (říkám tomu spor o to „kdo nosí kalhoty“). Žena prostě zkouší kam až může zajít, neustále „přikládá polínka do ohně“ a pokud se jí nedostane této formy odpovědi/reakce, nebude spokojená a NAVŽDY u ní ztratíš kredit jako chlap a napořád budeš jen bačkora.

Osobně to sice nechápu, protože i když je ženě jasné, že NEMÁ šanci fyzický konflikt ustát ani pár okamžiků, STEJNĚ do toho jde. Prostě ženské, kdo by to chápal. Pokud touto zkouškou jednou projdeš, tak už zpravidla není nikdy nutné ji opakovat.

A pak jsou ženy, které fyzický konflikt POTŘEBUJÍ/VYŽADUJÍ. (POZOR – jsou jinak normální a v pohodě, nejde o nějaký vyložený masochismus). Vím to, moje starší starší je (nebo spíš byla) jednou z nich. S těmi pak je PRAVIDELNĚ „italská domácnost“, létají talíře a vůbec děsná pakárna. Nechápu, jak s ní dokázal nebožtík švagr vydržet. Ovšem využil jsem blízkého vztahu, abych zjistil PROČ tak idiotsky jedná a její odpověď mě doslova uzemnila > „A víš jak moc dobrý je pak usmiřovací sex?“ Bez dalšího komentáře, myslím, že tohle k vytvoření názoru postačuje. Taková žena prostě NENÍ pro každého chlapa, no.

A pokud jde o vyloženě masochistickou osobu, tak doporučuji ROVNOU zahnout kramle, protože pokud nejsi ten typ, kterému se to líbí, tak se sice dokážeš přemoci, ale dříve nebo později tě to unaví, zhnusí a tak jako tak bude finíto.

A to nemluvím o případech, kdy žena (jakákoliv) VYLOŽENĚ POTŘEBUJE „fyzicky ztrestat“ (např. v rámci odpuštění náhodného poklesku), což sice na první pohled vypadá jako „potrestání za něco“, ve skutečnosti je to ovšem POMOC a jí se po „výprasku“ uleví. Jak říkám, tyhle vztahové šílenosti NELE rozumem chápat, ale z praktického hlediska je NUTNÉ je akceptovat, jakkoliv jsou nepříjemné.

A teď DŮLEŽITÁ POZNÁMKA (pro ty, kteří to neví tak nějak „sami od sebe“)!

I když je to FYZICKÝ konflikt, berte v úvahu, že je to konflikt se ŽENOU! Tudíž ŽÁDNÁ pěst nebo kopačka do huby jako v regulérní chlapské bitce, naopak, do obličeje nikdy NIKDY a obecně na ní „když je povšem“ NESMÍ být viditelné jakékoliv známky násilí. Ostatně pokud jako chlapi za něco stojíte, tak víte že i např. pouhé šťouchnutí prsty na solar plexus ji spolehlivě složí jak domeček z karet, jelikož holky zpravidla nemají ty instinkty/reflexy pěstované u kluků od dětství. Hodně dobré je ji chytit a z výšky hodit na postel (jakkoliv to nebolí, exemplárně a efektně to demonstruje fyzikou převahu) Prostě MYSLETE, i když ji „řežete“. A počítejte s tím, že v takovém „boji“ toho schytáte nesrovnatelě VÍC, než ona, jelikož ona si brát servítky nebude a půjde do vás naplno – kousání, škrábání, kopání, zkrátka co to jde. No, s tím neporadím, jedině můžu konstatovat, že chlap prostě MUSÍ něco ustát, myslete na to, že odměnou bude to, že se to již nikdy opakovat NEBUDE. Dokud ale nemá dost (nepřestane útočit), nepřestávejte a „řežte“ ji po zadnici i kdyby z vás cákala krev proudem – nepřestávejte!! Tenhle konflikt MUSÍ mít JEDNOZNAČNÉHO vítěze, pokud ne, bude se OPAKOVAT! :(

Tudíž závěrem – pan Donutil je AMATÉR a moc toho o ženách NEVÍ (asi měl v životě štěstí). Navíc mám velice zvláštní statistiku – ti chlapi, kteří halasně vyřvávají „já bych nikdy…“ řežou svoje partnerky NEJVÍC, až by jeden z toho zvracel. :(

marci1

Původní verze citátu J. Zeyera: „Ženu ani květinou neudeř.“
Další podobné hlody:
„Ženu květinou neuhodíš, ale květináčem zabiješ".
„S ženú jako s květinú. Seřezať,svázať a hodiť do vody“.
„Proč muži mlátí ženy? Protože se to osvědčilo“.
🙂
Ženu ani květinou neuhodíš – rafflésie, vážící 10 kg by ji rovnou zabila…
http://stopy.cz/2018/10/­07/zenu-ani-kvetinou-neuhodis/

Rokio

Také to nechápu. Já jsem dívku uhodil jen párkrát (když jsem byl chlapec). Jednalo se o pošťuchování mezi dětmi a puberťáky.

Nechápu, jak třeba takový pedagog může udeřit slečnu a ještě k tomu nezletilou. Drap by danému učiteli ještě dal vyznamenání, zatímco já jsem se dívky zastal a snažil jsem se, aby se to dozvěděl každý z mých známých, co daný kantor udělal. Takhle jsem mu pověst o něco vylepšil.

Kepler

alien: já myslím, že herci jsou skutečně experti na baby. To, co jsem uvedl v otázce, je citát z jedné epizody seriálu 3+1 s Donutilem. Prostě mu to dala do huby role.

led

vážený scestný pedagóg teotetik aliendrone, tá vaša dnešná lekcia o vzťahoch muža a ženy je ako scénar na viacdielný seriál, než bol svojho času denne vysielaný seriál „Guiding Light“ s jeho 15 700 epizódami (72 rokov)
Guiding Lights mal televíznu premiéru 30. júna 1952, v rádiu ho vysielali od roku 1937 posledná epizóda išla 18. septembra 2009. https://medial­ne.etrend.sk/te­levizia/najdlhsie-vysielany-serial-sveta-konci-po-72-rokoch-a-15-700-epizodach.html