annas

O kterou osobnost jde podle uvedené charakteristiky?

On – režisér, který uměl točit komedie a hudební filmy, do kterých tu a tam obsadil – když mohl – i svou životní partnerku …?

Vzpomenete si na někeré režisérovy filmy?

Nejlepší odpověď
vagra

18. února 1923 v Praze,se narodil český televizní a filmový režisér Zdeněk Podskalský.
Jeho partnerkou,kterou někdy obsazoval do rolí ve svých fílmech,byla včerejší osumdesátnice, herečka Jiřina Jirásková.
Filmy např.: Kulový blesk, Světáci, Kam čert nemůže, Ženu ani květinou neuhodíš,nebo filmový muzikál Noc na Karlštejně.

Další odpovědi
ministri

Zdeněk Podskalský